Új jelszó kérése

Vény nélkül kapható gyógyszertári termékek a Rákóczi Gyógyszertár kínálatában

Kategóriák

Fizetési megoldás

Simple

 Fő kategória >Gyógyszertár >Megfázás, influenza >Hurutos köhögés, köptető

Sorrend:

12

Ambroxol Teva 30mg tabletta 20 db (35010028)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Ambroxol Teva 30mg tabletta 20 db
A készítmény ambroxol (brómhexin-származék) tartalmú, nyákoldó, köptető hatású gyógyszer. A nyák besűrűsödésével járó heveny és krónikus légúti megbetegedések kezelésére, valamint a nyákoldás elősegítésére alkalmazható. 
1 291 Ft
Robitussin Expectorans szirup 100 ml (35010275)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Robitussin Expectorans szirup 100 ml
A Robitussin Expectorans szirup köptető, a légutak heveny megbetegedéseiben jelentkező makacs, nyálkás, hurutos köhögés vagy hörghurut kiegészítő kezelésére alkalmas, feloldja a légúti váladékot, ezzel elősegíti annak felköhögését. 
1 652 Ft
ACC Hot 600mg por belsőleges oldathoz 10 db (35020474)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
ACC Hot 600mg por belsőleges oldathoz 10 db
Az ACC Hot hatóanyaga az acetilcisztein, ami a légutakban levő sűrű viszkózus váladék oldására alkalmas. Fokozott viszkozitású nyákelválasztással, köhögéssel járó légúti betegségek váladékoldását elősegítő terápiában javallt. 
2 324 Ft
Ambroxol Teva 75mg retard kemény kapszula 20 db (35020478)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Ambroxol Teva 75mg retard kemény kapszula 20 db
A hörgők és a tüdő sűrű váladékképződéssel járó heveny és idült betegségeinek kezelésére, nyákoldásra. 
1 999 Ft
Bronchipret szirup 50 ml (35020603)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Bronchipret szirup 50 ml
Növényi eredetű hatóanyagokat tartalmazó, hörghurut kezelésére szolgáló készítmény, köptető. Heveny és idült hörghurut fellángolása esetén alkalmazható, amikor fokozott váladékképződés és köhögés áll előtérben. 
1 513 Ft
Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz 10 db (35020612)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz 10 db
A Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére szolgál.
Három hatóanyagot tartalmaz:
A paracetamol jól ismert fájdalomcsillapító. A különböző fájdalmak, így a fejfájás és a torokfájás megszüntetésére és a láz csillapítására alkalmazható.
A gvajfenezin (köhögéscsillapító) fellazítja a váladékot és enyhíti a hurutos köhögést.
A fenilefrin-hidroklorid (orrdugulás elleni szer) csökkenti az orrjárat... 
2 292 Ft
Fluimucil JUNIOR 100 mg granulátum 30 db (35010125)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Fluimucil JUNIOR 100 mg granulátum 30 db
A Fluimucil JUNIOR nyákoldó, köptető hatású készítmény. Az acetilcisztein oldja a légúti megbetegedések esetén képződő sűrű nyákot, elősegíti a légcsőben és légutakban lerakódott nyák kiürítését, így könnyíti a légzést. A készítmény olyan légúti megbetegedések kiegészítő kezelésére szolgál, amelyekben sűrű viszkózus nyák képződik, mint pl. a megfázásos megbetegedések, a hörgők akut vagy krónikus gyulladása, az influenza. 
1 247 Ft
ACC Hot 200mg por belsőleges oldathoz 20 db (35020473)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
ACC Hot 200mg por belsőleges oldathoz 20 db
Az ACC Hot hatóanyaga az acetilcisztein, ami a légutakban levő sűrű viszkózus váladék oldására alkalmas. Fokozott viszkozitású nyákelválasztással, köhögéssel járó légúti betegségek váladékoldását elősegítő terápiában javallt. 
2 053 Ft
Ambrobene 7,5 mg/ml belsőleges oldat 100 ml (35020592)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Ambrobene 7,5 mg/ml belsőleges oldat 100 ml
A hörgők és a tüdő sűrű váladékképződésével járó heveny és idült betegségeinek kezelésére, nyákoldásra. 
875 Ft
Wick GuaifenoMed 200 mg/15 ml méz és gyömbér ízű szirup 180 ml (35020635)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
  Wick GuaifenoMed 200 mg/15 ml méz és gyömbér ízű szirup 180 ml
A Wick GuaifenoMed szirup olyan gyógyszer, amely elősegíti a légutakban lévő nyák felköhögését. Alkalmazási javallatok: A nyák fellazítására és a váladék kiürítésének elősegítésére az alábbi állapotok által okozott köhögés esetén: nátha és influenzaszerű megbetegedések, valamint heveny hörghurut esetén. 
1 629 Ft

12

Sorrend:

Rákóczi Gyógyszertár
Weboldalunk további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.