Új jelszó kérése

Vény nélkül kapható gyógyszertári termékek a Rákóczi Gyógyszertár kínálatában

Kategóriák

Partnereink

Fizetési megoldás

Fő kategória >Gyógyszertár >Megfázás, influenza >Láz-, fájdalomcsillapítás

Sorrend:

-25%
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 40 db (35020452)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 40 db
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. 
2 744 Ft
Akció: 2 050 Ft
Kezdete: 2018.07.09
Vége: 2018.09.09
-26%
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 20 db (35020451)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 20 db
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. 
1 630 Ft
Akció: 1 199 Ft
Kezdete: 2018.07.09
Vége: 2018.09.09
-38%
Ibustar 400 mg filmtabletta 20 db (35010147)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Ibustar 400 mg filmtabletta 20 db
Az Ibustar 400 mg filmtabletta tüneti kezelésre alkalmazandó enyhe vagy közepesen erős fájdalom és láz esetén. 
1 522 Ft
Akció: 950 Ft
Kezdete: 2018.07.09
Vége: 2018.09.09
Panadol Rapid Extra 500mg/65mg filmtabletta 24 db (35020457)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Panadol Rapid Extra 500mg/65mg filmtabletta 24 db
A Panadol Rapid Extra filmtabletta gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást és migrént. Enyhíti a fogfájást, fogászati beavatkozást/foghúzást követő fájdalmat, védőoltásokat követő lázat és fájdalmat, reumatikus- és izomfájdalmakat, oszteoartritisszel (ízületet érintő kórfolyamat, mely végül az ízület deformitásához, elégtelen működéséhez vezet) társult fájdalmat, valamint a menstruációs görccsel járó fájdalmat. A megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést, és ... 
1 570 Ft
Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta 10 db (35020450)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta 10 db
Az Aspirin Plus C Forte a következő esetekben alkalmazható: enyhe és középerős fájdalmak, mint például fejfájás, fogfájás és menstruációs fájdalom, tüneteinek enyhítésére. Megfázásos és influenza-szerű tünetek esetén a fájdalom- és láz enyhítésére. 
1 853 Ft
Nurofen Non-Aqua 200 mg szájban diszpergálódó tabletta 12 db (35010226)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
  Nurofen Non-Aqua 200 mg szájban diszpergálódó tabletta 12 db
A gyógyszerkészítmény csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékeli a gyulladást. Gyorsan és hatásosan csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket. Hatásos lázcsillapító is. 
2 206 Ft
Advil Cold Rapid 200 mg/30 mg lágy kapszula 20 db (35020679)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Advil Cold Rapid 200 mg/30 mg lágy kapszula 20 db
Az Advil Cold Rapid a megfázás és az influenza tüneteinek, köztük a fejfájás, láz, torokfájdalom, egyéb fájdalmak és orrdugulás kezelésére szolgál felnőtteknél és 12 éves vagy idősebb fiataloknál. Csak akkor alkalmazza ezt a készítményt, ha az orra eldugult és egyúttal a fent felsorolt tünetek (például fejfájás és láz) is fennállnak. Ne alkalmazza, ha csak a felsorolt tünetek egyikét észleli magán. 
2 349 Ft
Rhinathiol Cold filmtabletta 20 db (35010266)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Rhinathiol Cold filmtabletta 20 db
A Rhinathiol Cold filmtabletta az orr és az orrmelléküregek dugulásával járó megfázás és az influenza tüneteinek, mint például fájdalom, fejfájás, láz, torokfájás enyhítésére szolgáló készítmény. A Rhinathiol Cold filmtabletta két hatóanyagot, ibuprofént és pszeudoefedrin hidrokloridot tartalmazó kombinált készítmény. Az ibuprofén hatékonyan csökkenti a fájdalmat, a gyulladást és csillapítja a lázat, a pszeudoefedrin pedig az orrnyálkahártyára gyakorolt érösszehúzó hatása révén csökkenti az o... 
2 062 Ft
Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 20 db (35010032)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 20 db
Az Aspirin Complex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér vagy sárgás színű granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot. Ez a gyógyszer a fájdalommal és lázzal kísért megfázás és/vagy influenzaszerű megbetegedések esetén az orrdugulás, valamint az arc- és homloküregekben tapasztalt nyomás- és feszülésérzés (rinoszinuszitisz) enyhítésére, és a fájdalom és láz csill... 
3 100 Ft
Panadol Rapid Extra 500mg/65mg filmtabletta 12 db (35020456)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Panadol Rapid Extra 500mg/65mg filmtabletta 12 db
A Panadol Rapid Extra filmtabletta gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást és migrént. Enyhíti a fogfájást, fogászati beavatkozást/foghúzást követő fájdalmat, védőoltásokat követő lázat és fájdalmat, reumatikus- és izomfájdalmakat, oszteoartritisszel (ízületet érintő kórfolyamat, mely végül az ízület deformitásához, elégtelen működéséhez vezet) társult fájdalmat, valamint a menstruációs görccsel járó fájdalmat. A megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést, és ... 
1 016 Ft
Saridon tabletta 20 db (35020568)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Saridon tabletta 20 db
A Saridon a következő esetekben alkalmazható: fejfájás, migrén, fogfájás, menstruációs fájdalom, reumás fájdalom, műtét utáni fájdalom, valamint megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmazható. 
1 760 Ft
Teva-Mexalen 500 mg tabletta 10 db (35020631)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Teva-Mexalen 500 mg tabletta 10 db
A Teva-Mexalen 500 mg tabletta hatóanyaga a paracetamol. Fájdalomcsillapító, lázcsökkentő hatású gyógyszer 6 év feletti gyerekek és felnőttek részére. 
368 Ft
Advil Cold Rapid 200 mg/30 mg lágy kapszula 10 db (35020678)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Advil Cold Rapid 200 mg/30 mg lágy kapszula 10 db
Az Advil Cold Rapid a megfázás és az influenza tüneteinek, köztük a fejfájás, láz, torokfájdalom, egyéb fájdalmak és orrdugulás kezelésére szolgál felnőtteknél és 12 éves vagy idősebb fiataloknál. Csak akkor alkalmazza ezt a készítményt, ha az orra eldugult és egyúttal a fent felsorolt tünetek (például fejfájás és láz) is fennállnak. Ne alkalmazza, ha csak a felsorolt tünetek egyikét észleli magán. 
1 318 Ft
Advil Cold 200/30mg bevont tabletta 20 db (35020422)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Advil Cold 200/30mg bevont tabletta 20 db
Az Advil Cold 200 mg/30 mg bevont tabletta csökkenti a megfázáshoz és az influenzához társuló orr,-illetve orrmelléküreg-dugulást, mely fejfájással, lázzal és fájdalommal jár. 
2 014 Ft
Rubophen Thermo cukormentes citrom ízű granulátum 12 db (35020485)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Rubophen Thermo cukormentes citrom ízű granulátum 12 db
Érezze jobban magát már felesleges cukor nélkül is! Az egyedülállóan új cukormentes Rubophen Thermo granulátumból citromízű forróital készíthető, amely gyorsan és hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza kellemetlen tüneteit, úgymint láz, fejfájás, orrdugulás, torokfájás, illetve izom- és ízületi fájdalom.
Vény nélkül kapható gyógyszer. 
2 200 Ft
Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz 10 db (35020612)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz 10 db
A Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére szolgál.
Három hatóanyagot tartalmaz:
A paracetamol jól ismert fájdalomcsillapító. A különböző fájdalmak, így a fejfájás és a torokfájás megszüntetésére és a láz csillapítására alkalmazható.
A gvajfenezin (köhögéscsillapító) fellazítja a váladékot és enyhíti a hurutos köhögést.
A fenilefrin-hidroklorid (orrdugulás elleni szer) csökkenti az orrjárat... 
2 301 Ft
Mexalen 125 mg végbélkúp csecsemőknek 6 db (35020633)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Mexalen 125 mg végbélkúp csecsemőknek 6 db
A Mexalen 125 mg végbélkúp csecsemőknek hatóanyaga a paracetamol. Fájdalomcsillapító, lázcsökkentő hatású gyógyszer csecsemőknek 3 hónapos kortól.  
751 Ft
Neo Citran Max köptetővel por belsőleges oldathoz 10 db (35020672)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Neo Citran Max köptetővel por belsőleges oldathoz 10 db
A Neo Citran Max köptetővel megfázás, meghűlés és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére szolgál. Ezek közé a tünetek közé tartozik az enyhe/közepes erősségű fájdalom, láz, orrdugulás és hurutos köhögés. 
3 011 Ft
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 8 db (35020453)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 8 db
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. 
708 Ft
Rubophen Cold filmtabletta 24 db (35020484)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Rubophen Cold filmtabletta 24 db
A Rubophen Cold filmtabletta az influenza és a megfázás több tünetének gyors és hatékony enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, hidegrázást, az orr és az orrmelléküregek dugulását, fájdalmát, torokfájást, izom- és ízületi fájdalmakat. 
1 504 Ft
Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum 6 db (35020487)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum 6 db
A Rubophen Thermo cseresznye ízű granulátum az influenza és a megfázás tüneteinek enyhítésére használható, beleértve a lázat, fejfájást, torokfájást, izom- és ízületi fájdalmakat, továbbá enyhíti az orr és az orrmelléküregek dugulását, és ezáltal megkönnyíti a légzést. 
1 263 Ft
Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz 5 db (35020611)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz 5 db
A Wick TriActin citrom ízű por belsőleges oldathoz a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére szolgál.
Három hatóanyagot tartalmaz:
A paracetamol jól ismert fájdalomcsillapító. A különböző fájdalmak, így a fejfájás és a torokfájás megszüntetésére és a láz csillapítására alkalmazható.
A gvajfenezin (köhögéscsillapító) fellazítja a váladékot és enyhíti a hurutos köhögést.
A fenilefrin-hidroklorid (orrdugulás elleni szer) csökkenti az orrjárat... 
1 583 Ft
Teva-Hotmax 500 mg/12,2 mg por belsőleges oldathoz 10 db (35020618)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Teva-Hotmax 500 mg/12,2 mg por belsőleges oldathoz 10 db
A Teva-Hotmax a megfázás és az influenza tüneteinek, pl. fájdalom, fejfájás és orrdugulás enyhítésére, valamint a láz csökkentésre alkalmazható. A Teva-Hotmax egyrészt fájdalomcsillapító hatású paracetamolt tartalmaz, ami enyhíti a fájdalmakat és csökkenti a lázat, valamint fenilefrint, egy az orrnyálkahártya duzzanatát csökkentő hatóanyagot, ami az orrdugulás tüneteit csillapítja.  
1 705 Ft
Aspirin Plus C pezsgőtabletta 20 db (35010034)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Plus C pezsgőtabletta 20 db
Az Aspirin Plus C alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, megfázás okozta torokfájdalom, hátfájás, ízületi és izomfájdalmak; továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására. 
2 254 Ft
Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum 10 db (35020448)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
  Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum 10 db
Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. Enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására. 
1 296 Ft
 

12

Sorrend:

Rákóczi Gyógyszertár