Új jelszó kérése

Vény nélkül kapható gyógyszertári termékek a Rákóczi Gyógyszertár kínálatában

Partnereink

Fizetési megoldás


Sorrend:

12

Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 40 db (35020452)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 40 db
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. 
2 720 Ft
Saridon tabletta 20 db (35020568)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Saridon tabletta 20 db
A Saridon a következő esetekben alkalmazható: fejfájás, migrén, fogfájás, menstruációs fájdalom, reumás fájdalom, műtét utáni fájdalom, valamint megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmazható. 
1 717 Ft
Teva-Ibuprofen 400 mg filmtabletta 20 db (35020617)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Teva-Ibuprofen 400 mg filmtabletta 20 db
A Teva-Ibuprofen fájdalom- és lázcsillapító (nem-szteroid gyulladásgátló) gyógyszer. A Teva-Ibuprofen az alábbi állapotok rövid távú tüneti kezelésére alkalmazható: enyhe-, illetve közepesen erős fájdalom, pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint a megfázáshoz társuló láz és fájdalom; aurával vagy anélkül jelentkező akut migrénes fejfájások. 
1 282 Ft
Teva-Mexalen 500 mg tabletta 10 db (35020631)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Teva-Mexalen 500 mg tabletta 10 db
A Teva-Mexalen 500 mg tabletta hatóanyaga a paracetamol. Fájdalomcsillapító, lázcsökkentő hatású gyógyszer 6 év feletti gyerekek és felnőttek részére. 
368 Ft
Advil Ultra lágy kapszula 10 db (35010009)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Advil Ultra lágy kapszula 10 db
Az Advil Ultra lágy kapszula alkalmas különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, izomfájdalmak kezelésére, valamint egyéb eredetű enyhe, középsúlyos fájdalmak, mint menstruációs fájdalom, hátfájás, fejfájás, migrén, fogfájás csillapítására, lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására felnőtteknél és 12 éven felüli gyermekeknél. 
1 111 Ft
Algoflex 400mg filmtabletta 10 db (35010014)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Algoflex 400mg filmtabletta 10 db
Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik. Alkalmas különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, lágyrészkárosodások, izomhúzódások kezelésére, valamint egyéb eredetű, enyhe és közepesen erős fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, illetve lázcsillapításra. 
1 130 Ft
Algoflex Junior 40mg/ml belsőleges szuszpenzió 100 ml (35020417)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Algoflex Junior 40mg/ml belsőleges szuszpenzió 100 ml
Az Algoflex Junior 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió készítmény a láz, az enyhe és közepesen erős fájdalom (beleértve a fejfájást vagy fogfájást is) rövid távú, tüneti kezelésére szolgál. 
1 944 Ft
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 20 db (35020451)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 20 db
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. 
1 549 Ft
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 8 db (35020453)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Aspirin Ultra 500mg bevont tabletta 8 db
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. 
744 Ft
Teva-Mexalen 500 mg tabletta 20 db (35020632)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Teva-Mexalen 500 mg tabletta 20 db
A Teva-Mexalen 500 mg tabletta hatóanyaga a paracetamol. Fájdalomcsillapító, lázcsökkentő hatású gyógyszer 6 év feletti gyerekek és felnőttek részére. 
853 Ft
Algoflex Rapid Mini 200mg lágy kapszula 24 db (35020426)   [Vény nélkül kapható gyógyszerek]
Algoflex Rapid Mini 200mg lágy kapszula 24 db
Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.

Ezen felül, orvosi javaslatra, az Algolfex Rapid alkalmazható idegfájdalmak (neuralgia), ízületi fájdalom és duzzanat (reumatikus fájdalom), valamint mérsékelten erős ízületi gyulladás (nem súlyos artritisz) esetén a fájdalom enyhítésére.  
1 799 Ft

12

Sorrend:

Rákóczi Gyógyszertár
Weboldalunk további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.